Spotkania z książką

Dzisiaj zapraszamy Was na chwilę z dobrą książką. Młodszym czytelnikom proponujemy trzy darmowe słuchowiska przygotowane przez znanych lektorów. Posłuchajcie bajek: „Białośnieżka”, „Czapka niewidka” i „Grześ niedorajda”. Znajdziecie je na stronie Posłuchaj za darmo (bajkowisko.pl)

Nieco starszym czytelnikom proponujemy z kolei krótkie spotkanie autorskie online z panem Krzysztofem Petkiem – pisarzem, podróżnikiem, detektywem, autorem wielu książek sensacyjno – przygodowych dla dzieci i młodzieży. Więcej o autorze przeczytacie tutaj: www.krzysztofpetek.pl.

Przypominamy, że pan Krzysztof Petek był już kiedyś gościem naszej szkoły. Podczas spotkania opowiadał o swoich książkach oraz ciekawych wyprawach i obozach survivalowych. Teraz  usłyszycie trochę ciekawostek o Pradze i książce pt. „Zaklęcie dla Golema”. Zapraszamy.