SP3 – MISTRZ GŁOGOWA W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLAS 7 i 8

W dniu 6.05 (piątek) na boiskach Chrobrego Głogów zostały rozegrane Mistrzostwa Głogowa Szkół Podstawowych w Piłce nożnej Chłopców. Do rozgrywek oprócz naszej szkoły przystąpiły zespoły: ze Szkoły Podstawowej nr 6, ze Szkoły Podstawowej nr 10, ze Szkoły Podstawowej nr 11 oraz ze Szkoły Podstawowej nr 12. Mecze były rozgrywane systemem „Każdy z każdym”. Rywalizacja była bardzo zacięta,. Ostatecznie po pięknych golach, efektownych akcjach oraz sportowych emocjach turniej zakończył się naszym zwycięstwem                       i jednocześnie awansem do mistrzostw powiatowych. Gratulujemy!

Wyniki naszych piłkarzy w turnieju:

SP3 : SP12         2-0

SP3 : SP 11        6-0

SP3 : SP 10        3-1

SP3 : SP6           4-0

Skład naszego zespołu:

Oliwier Szymorek, Jakub Hanaczewski, Grzegorz Binert, Adam Binert, Oliwier Godlewski, Borys Piątek, Marceli Kolańczyk, Artur Toboła, Krzysztof Lis, Bartosz Nowak.

Opiekun grupy i organizator turnieju:

Piotr Tadajewski