Śladami psa Lampo

Prace plastyczne uczestników konkursu czytelniczo - plastycznego "O psie, który jeździł koleją"

Kolejny konkurs czytelniczy za nami. Uczniowie klas trzecich wykazali się znajomością pięknej książki Romana Pisarskiego pt. „O psie, który jeździł koleją”.  Podczas drużynowej rywalizacji rozwiązywali różnorodne zadania:  wykonywali prace plastyczne, rozwiązywali krzyżówki, wyszukiwali ukryte wyrazy, wskazywali prawdziwe i fałszywe zdania oraz odpowiadali na szereg pytań.  Musieli również zmierzyć się z zadaniem geograficznym: na mapie Włoch zaznaczali miasta, w których był Lampo. Gratulujemy wszystkim uczniom dużej wiedzy i zaangażowania. Miło nam poinformować, że laureatami konkursu zostali:

I miejsca – kl. 3b – Oliwia Juszczyk, Mateusz Olek i Natalia Sołtys

II miejsce – kl. 3a – Nina Baniecka, Aleksandra Białota i Weronika Czapko

III miejsce – kl. 3c – Michał Ancygier, Liza Kucharska i Zuzanna Osipowicz