Serdeczna karteczka

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w tym roku szkolnym wszystkie oddziały klas I-III wezmą udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym plastyczno – technicznym „Serdeczna Karteczka”.

Projekt ten został stworzony w oparciu o realizację podstawowych kierunków polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2022/2023 oraz realizację podstawy programowej edukacji wczesnoszkolnej.

Głównym celem projektu jest wykonanie kartek okolicznościowych, dzięki którym będziemy kształtować w dzieciach postawy społeczne. Kartki są przekazem życzliwości, empatii, szacunku. Poprzez pokazywanie różnych technik rozwijać będziemy aktywność twórczą i kreatywną naszych dzieci. Nasze działania rozpoczynamy już w październiku!