Sejmik ekologiczny – spotkanie miłośników zwierząt

3 czerwca 2024r. w SP nr 3 odbył się II Sejmik Ekologiczny czyli spotkanie miłośników zwierząt. Podczas niego obejrzano ciekawą prezentację o sposobie widzenia zwierząt , a następnie nasi uczniowie prezentowali i opowiadali o swoich pupilach w krótkich filmach oraz na żywo. Wśród czworonożnych przyjaciół były : psy,papugi, koty, żółwie , chomiki, króliki.
Następnie o pracy ze zwierzętami opowiadała pani weterynarz Agnieszka Ulanicka -Rolla, która także wyczerpująco odpowiadała na liczne pytania publiczności. Naszemu gościowi jeszcze raz serdecznie dziękujemy za przybycie na sejmik i przekazanie cennych wiadomości.
Dziękujemy także prowadzącym-Karolinie i Antkowi oraz wszystkim opiekunom i ich wspaniałym pupilom.
Organizatorzy :
Dorota Stankunowicz
Emilia Warmowska