Rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu pt. Najładniejsza Palma Wielkanocna

Dnia 25 marca w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Świetlicowego Konkursu
pt. Najładniejsza Palma Wielkanocna.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce zdobyli:

Wiktor Staniszewski, Sp nr 13

Monika Kuchaja, Sp nr 8

II miejsce zdobyli:

Michał Wyżkiewicz, Sp nr 13

Michał Krupa, Sp nr 3

III miejsce zdobyli:

Antoni Kania, Sp nr 8

Pola Grzywaczyk, Sp nr 10

Wyróżnienia zdobyli :

Zosia Szymandera, Sp nr 12

Liwia Stachyra, Sp nr 3

Damian Matik, Sp nr 9

Dominika Stanicka, Sp nr 14

Amelia Narowska, Sp nr 11

Antoni Kolanko, Sp nr 3

Wielkie gratulacje!

Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom przedstawienia wielkanocnego, które odbyło się podczas podsumowania konkursu. Uczniowie z klasy 1b włożyli wiele pracy i serca w przygotowanie uroczystego spektaklu, który zachwycił zarówno naszych gości, jak i nas samych.

Dziękuję również uczennicom z klasy 2c i 2d, które przygotowały piękny taniec pod okiem Pani Emilii Koniecznej-Franczak.

Serdeczne podziękowania kieruję także do wszystkich Rodziców, którzy zaangażowali się w przygotowanie przepięknych strojów dla naszych uczniów. Wasza pomoc i wsparcie sprawiły, że nasze przedstawienie było jeszcze bardziej barwne i magiczne.

Chciałabym również podziękować wszystkim gościom, którzy przybyli na nasze przedstawienie oraz na rozstrzygnięcie konkursu. Wasza obecność sprawiła, że ta wyjątkowa chwila była jeszcze bardziej wyjątkowa.

Organizator konkursu : Ilona Fronczak