Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy stroik wielkanocny

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji zorganizowano konkurs na najpiękniejszy stroik wielkanocny dla wszystkich uczniów klas I-III wraz z rodzinami. Stroik świąteczny ma w sobie magię, a największa tkwi w tym robionym samodzielnie/ własnoręcznie. Nie tylko efektownie dekoruje on nasze wnętrza, ale również buduje jedyną w swoim rodzaju świąteczną atmosferę.

Konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem. Spłynęło ponad 40 prac, które były kolorowe, bardzo pomysłowe i oryginalne. Komisja miała nie łatwy orzech do zgryzienia, jednak mimo to należało wyłonić zwycięzców. A oto laureaci:

Klasy pierwsze:

  1. Szymon Wojtkiewicz kl. 1b, Alan Baranowski kl. 1e
  2. Weronika Dziedzic kl. 1a, Maja Kina kl. 1e
  3. Agata Dziedzic kl. 1b, Maja Lesiuk kl. 1d

Wyróżnienie: Wiktoria Narowska kl. 1c, Karolina Ceślik kl. 1d

Klasy drugie:

  1. Julian Ionesi kl. 2c
  2. Ignacy Wilk kl. 2a
  3. Fabian Witczak kl. 2d

Wyróżnienie: Marcel Wójcik kl. 2c

Klasy trzecie:

  1. Dominika Trzaniec kl. 3c
  2. Aniela Klimczak kl. 3c
  3. Patrycja Florczak kl. 3d

Wyróżnienie: Antoni Kloc kl. 3a

Serdecznie gratulujemy