Rozstrzygnięcie Konkursów w SP8 i SP13

Głogowski Bieg Orląt Lwowskich

W Szkole Podstawowej nr 8 w Głogowie odbyło się rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Techniczno – Plastycznego ,,Jesienny kapelusz”. Uczennice naszej szkoły Iga Marciniak oraz Nadia Graczyk zajęły  w tym konkursie  drugie miejsce w kategorii klas trzecich.
Serdecznie gratulujemy!!!

Uczniowie naszej szkoły wzięli również udział w kolejnej edycji Międzyszkolnego konkursu historyczno – plastycznego dla dzieci i młodzieży głogowskich szkół podstawowych w ramach Głogowskiego Biegu Pamięci Orląt Lwowskich im. Antosia Petrykiewicza.  22 listopada 2022 r. podczas uroczystej gali w Szkole Podstawowej nr 13 w Głogowie nasi uczniowie zajęli punktowane miejsca w kategorii plastycznej dla klas I-III. Natomiast w konkursie wiedzy historycznej Lena Grzyb, Maja Łopata z kl. VI c oraz Eryk Grad z kl. VIII d- zajęli 5. miejsce, tracąc do podium tylko 2 pkt.- brawo!

Patronat honorowy nad konkursem objął Prezydent Miasta Głogowa. Sponsorami nagród był współorganizator konkursu – Stowarzyszenie “Głogowska Edukacja Kresowa” oraz Fundacja “.

I miejsce Karol Parkitny klasa II c

II Miejsce Grzegorz Wójcik klasa II d

III miejsce Zuzanna Wójcik kl. II d

Wyróżnienie-  Antoni Wilk kl. III a

Ewa Kozioł