Rowerowa pielgrzymka dla Wiktora i Filipa

Zapraszamy na naszą relację z niecodziennej wyprawy naszych nauczycieli wychowania fizycznego  – panów Jarosława Blidy i Artura Długosza:

Dzisiaj 10 lipca zaczynamy pielgrzymkę rowerową Głogów-Santiago de Compostela. Trzy lata marzeń i przygotowań a dzisiaj już zaczynamy.
Jedziemy dla siebie ale też dla naszych głogowskich małych walczaków Wiktora Trojana i Filipa Domagały, którzy codziennie dzielnie walczą z ciężką chorobą. Jesteśmy z nimi bo wiemy co to znaczy walczyć choćby kolana i inne części ciała odmawiały posłuszeństwa nasze serca każą nam jechać dalej.
Jak ktoś się pyta dlaczego warto uprawiać sport ? To właśnie odpowiedź jest jedna dla ukształtowania tego serca, które przez całe swoje życie nie zna słowa poddaję się i jest gotowe walczyć.
Mamy nadzieję, że wiele osób zrozumie jak ważne jest aby nasze dzieci uprawiały jakiś sport i kształtowały swoje charaktery i serca.
Każdy z was może śledzić naszą pielgrzymkę dzięki nadajnikowi gps pod tym linkiem możecie zobaczyć naszą aktualną pozycje na mapie Europy, a na portalu  Facebook można oglądać zdjecia i relacje z kolejnych etapów.
Zapraszamy!
Artut Długosz i Jarosłąw Blida