Puchar i brązowe medale naszych siatkarek w Finale Dolnośląskim

W dniu 20.04.2023r. (czwartek) w Hali Wałbrzyskich Mistrzów w Wałbrzychu odbył się Finał Dolnośląski Siatkówki Dziewcząt kat. „Czwórki”. W zawodach wzięły udział następujące szkoły: Szkoła Podstawowa nr 6 z Wałbrzycha, Szkoła Podstawowa nr 97 z Wrocławia, Szkoła Podstawowa nr 2 z Kamiennej Góry oraz nasza szkoła. Zawody były rozgrywane systemem „Każdy z każdym”. W pierwszym meczu nasze siatkarki zmierzyły się z ekipą gospodarzy turnieju. Po trzech setach nasze dziewczyny zwyciężyły 2:1. W drugim spotkaniu nasza szkoła zmierzyła się z faworytkami zawodów, zespołem z Wrocławia. Niestety mimo walki, ulegliśmy 2:0. W ostatnim spotkaniu zmierzyliśmy się z siatkarkami z Kamiennej Góry. Po zaciętym pojedynku, efektownych akcjach i dużej dawce emocji mecz zakończył się zwycięstwem drużyny z Kamiennej Góry 2:1.  Ostatecznie nasze siatkarski zajęły historyczne III miejsce! Wielkie gratulacje!

Skład naszego zespołu:

Lena Berlik, Hanna Błażejewska, Maja Chojnacka, Oliwia Łączna, Zuzanna Murcha, Iga Nawrot, Jowita Opiłowska, Dorota Sulatycka, Anna Ślusarz, Sandra Śron, Idalia Kacik.

Opiekunowie:

Piotr Tadajewski

Beata Bielska

hdr
hdr