Przy herbatce…świąteczne spotkanie Noblistów Polskich

Święto Szkoły

Święto Szkoły to najważniejszy czas dla całej społeczności szkolnej. Świętowanie Patrona –  to „imieniny” szkoły.

W pięknej scenerii, w świątecznym klimacie miało miejsce spotkanie Noblistów Polskich przy filiżance herbatki. Głównym jego gościem była poetka Wisława Szymborska, która w tym roku obchodziłaby 100. rocznicę swoich urodzin.

Święto Szkoły uświetniły wspólne rozmowy noblistów, piosenki, taniec. Dodatkowymi działaniami  było tworzenie laurek, rymowanek oraz rebusów o naszych noblistach. Uczniowie spacerowali po placykach Noblistów oraz odpowiadali na pytania dotyczące ich życia i działalności. Całości dopełniała uczta przy smakowitych ciasteczkach z niespodziankami…

Organizatorki:

Anna Kowalska
Tamara Chojnacka
Aneta Skrobuła