Prosimy o wsparcie możemy wygrać dla naszych dzieci 30 000 zł!

Szanowni Państwo – drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele! Udało się … czyli jesteśmy w finale konkursu #AleAkcja! Tutaj można zagłosować:  https://www.sz.pl/aleakcjazpekao/#finalisci  Jest to konkurs popularyzujący grę w koszykówkę – naszym celem jest zmotywowanie dzieci i młodzieży, by chwyciły za piłkę, ruszyły na boiska, podwórka i place, by ruszyły się od komputera i komórki. I chyba nam się to już udało! Zadanie było wielkim wyzwaniem – tylko 20 sekund filmu, w którym należało pokazać jak bawić się koszykówką , jak zachęcić do gry. Nasze podejście do realizacji spotu jest jak zwykle niekonwencjonalne i chcieliśmy pokazać przynajmniej krótką historię i chyba nam się już udało, bowiem Jury konkursu wybrało nas do finałowej 20-stki!.

Teraz jesteśmy już tylko o krok od wygranej i wszystko zależy od nas i od Was.

Tutaj można głosować:

https://www.sz.pl/aleakcjazpekao/#finalisci

Od 21 grudnia od godziny 17.00zapraszamy wszystkich do głosowania na nasz filmik. Stawką jest 30.000 lub 10.000 złotych dla szkoły na sprzęt sportowy – więc warto! Jeżeli się uda będzie tez okazja, aby spotkać w naszej szkole gwiazdy polskiej koszykówki i patronów konkursu.

Poniżej zamieszczamy link do filmiku i głosowania, a tym samym prosimy o wsparcie głosami. Głosowanie jest bezpłatne i trwa od 21.12.2022 (17:00) do 31.01.2023 (17:00).

Kto może oddawać głosy na filmy?

Głosować mogą osoby pełnoletnie. Aby zagłosować, należy zarejestrować się w serwisie Szkolne Zbiórki by Patronite.

Ile razy można głosować?

Głosujący może oddać tylko jeden głos dziennie w dniach 21.12.2022 (17:00) do 31.01.2023 (17:00)., na jeden z dwudziestu filmów, zakwalifikowanych do II etapu konkursu.

Prosimy o wsparcie i codzienne głosy. Wszystko zależy od naszych głosów!

Piotr Tadajewski, Beata Bielska oraz Alicja Skoczylas z Międzyszkolną Sekcją Filmową GIM TV oraz uczestnikami konkursu.