Praca zespołowa

„Praca zespołowa to paliwo, które pozwala zwykłym ludziom
na osiąganie niezwykłych rezultatów.”
A. Carnegie

W taki właśnie sposób Dom nad Strumykiem- Miejski Żłobek Integracyjny w Głogowie we współpracy z naszą szkołą zorganizował kilka dni przed Wielkanocnymi Świętami kiermasz ciast i ciasteczek jako akcję charytatywną dla naszego ucznia Filipa Domagały. Wypieki wyglądały smakowicie i zachęcały do zakupu, dlatego nie zabrakło chętnych łakomczuchów wśród wychowanków, rodziców oraz osób starczych wykupujących obiady w placówce. Przygotowane i zapakowane słodkości w pudełeczkach znikały w oka mgnieniu.
Kwota jaką udało się zebrać w tym szczególnym dniu jest imponująca, i jest to 3700zł.
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowania kiermaszu i wypieków oraz uczestnikom, którzy wsparli tę ważną akcję.
Kolejny już raz udowadniamy jak wielkie są nasze serca!