Powiatowy konkurs „Szkolne przygody w wierszach Małgorzaty Strzałkowskiej”

Konkurs teatralno - recytatorski

W Szkole Podstawowej Nr 9 w Głogowie odbył się Powiatowy Konkurs Teatralno – Recytatorski pt.: „Szkolne przygody w wierszach Małgorzaty Strzałkowskiej”.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas I-III, którzy w etapie szkolnym zakwalifikowali się do etapu powiatowego:

Klasy  I:

Bartosz Płaczek    kl. I c

Dominik Szmydyński   kl. I b

Klasy II:

Oliwia Juszczyk    kl. II b

Iga Sznajder     kl. II b

Klasy III:

Lena  Lasia    kl. III c

Karolina  Stefańska   kl. III e

Warto wspomnieć, że wśród członków komisji konkursowej zasiadała autorka recytowanych wierszy – pani Małgorzata Strzałkowska.

Nasi uczniowie wspaniale reprezentowali naszą szkołę i uzyskali zasłużone sukcesy:

W kategorii klas pierwszych I miejsce zdobył Bartosz Płaczek, a wyróżnienie przypadło
                                     Dominikowi Szmydyńskiemu.

W kategorii klas drugich – Oliwia Juszczyk zdobyła II miejsce.

W kategorii klas trzecich wyróżnienia zdobyły : Lena Lasia i  Karolina Stefańska

Gratulujemy naszym uczniom i serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy brali w nim udział.

Brawo!