Powiatowy Konkurs Plastyczny

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki lub filmu dla dzieci"

Na początku czerwca odbyły się w naszej szkole eliminacje do Powiatowego Konkursu Plastycznego dla klas trzecich „Moja ulubiona postać z bajki lub filmu dla dzieci”. Uczniowie wykonywali przestrzenne figurki z plasteliny lub modeliny. Wszystkie prace były bardzo piękne i pomysłowe. Przez kilka dni można je było podziwiać w naszej bibliotece.

Miło nam poinformować, że w eliminacjach szkolnych wyłoniono dziewięć najciekawszych prac, a do etapu powiatowego w Szkole Podstawowej nr 14 zakwalifikowano pięć z nich. Wszystkie zostały docenione przez jury! Brawo!!!

A oto ostateczne wyniki konkursu:

I miejsce – Liza Kucharska – kl. IIIc

II miejsce – Wiktoria Krawczyk-Karwowska – kl. IIIa

Wyróżnienia:

Hanna Cichoszewska – kl. IIIa
Leon Krupa – kl. IIIb
Lena Łuczyńska – kl. IIIb

Wyróżnienia nauczycieli bibliotekarzy:

Aleksandra Białota – kl. IIIa
Nina Baniecka – kl. IIIa
Pola Karpińska – kl. IIIb
Justyna Patrzykąt – kl. IIIb

Serdecznie gratulujemy!!!

nauczyciele bibliotekarze