Powiatowy konkurs-Czy wiesz co jesz ?

19.04.2023 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych odbyła się XVII Edycja Powiatowego Konkursu „ Czy wiersz co jesz ? dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Tematyką tegoroczną edycji były : „ Makarony – wartość odżywcza, wykorzystanie w produkcji kulinarnej oraz znaczenie w żywieniu.  W tegorocznej edycji naszą szkołę reprezentowały Julia Kałużna oraz Weronika Dudek z klasy 8d zajmując VIII miejsce.  Zespoły  2- osobowe miały do rozwiązania część teoretyczną oraz praktyczną. Głównym celem konkursu było pobudzenie i rozwijanie zainteresowań uczniów tematyką żywienia, upowszechnienie wzorców racjonalnego żywienia i promocja zdrowia , jak również rozszerzenie wiedzy na temat savoir-vivre „ przy stole ”.  Serdecznie gratulujemy J

Opiekun : Grażyna Dziadkowiec-Kublik