Postawili ponownie na Słońce – GIM TV podwójnym laureatem

„Postaw na Słońce” kolejne olbrzymie wyzwanie dla naszego GIM TV! Projekt filmowy „Postaw na Słońce” to nie tylko film, lecz również fachowa wiedza i kilka miesięcy  ciężkiej pracy. Poczytajcie! Pięcioosobowy zespół konkursowy naszej sekcji GIM TV podjął się po raz drugi  zadania, które miało na celu uświadomienie społeczności lokalne potrzebę inwestowania w odnawialne źródła energii. Fotowoltaika, OZE, ogniwa, ekonomia … to były pojęcia, przez które trzeba było przebrnąć w trakcie realizacji projektu. Ale z pomocą opiekuna pani Alicji Skoczylas  rzeczy niemożliwe i trudne stały się możliwe! Konkurs został zorganizowany przez Fundację Banku Ochrony Środowiska i przeprowadzony w dwóch etapach – ….. i uwaga nasz zespół wygrał obydwie części – zajęliśmy 1 miejce w konkursie w kategorii „różnych form filmowych” – bowiem nas spot to „Wielka gra o źródła energii_ – gra na argumenty – nie będziemy więcej opowiadać – film trzeba koniecznie zobaczyć w naszej zakąłdce GIM TV!

Wielkie podziękowania chcieliśmy złożyć pani Anecie Szymańskiej z radio Elka i portalu miedziowe.pl, która błyskawicznie pomogła nam rozpropagować akcje i służyła danymi o zasięgach radia, a także panu Mateuszowi Komperdzie  – redaktora portalu myglogow.pl, który błyskawicznie nagłośnił nasze działania i służył błyskawicznie potrzebnymi informacjami.

Podziękowania kierujemy również do redaktorów portalu http://www.glogow-info.pl , naszej lokalnej telewizji Master, Tygodnika Głogowskiego, Głosu Głogowa oraz wszystkim moderatorom głogowskich stron na FB , którzy na naszą prośbę odpowiedzieli natychmiastowymi publikacjami, które pomogły nam nagłośnić działania oraz zdobyć dodatkowe punkty w konkursie.

Również wszystkim członkom naszej sekcji GIM TV, którzy byli obecni na nagraniach,  wielkie dzięki za wsparcie podczas działań i obsługę sprzętu, gdy nam rąk zabrakło!

Gratulacje dla całego zespołu GIM TV Volty!   I oczywiście zapraszamy kolejne grupy z klas 7, 8 do podjęcia wyzwania w kolejnej edycji konkursu – zapisy już trwają.

Opiekun GIM TV
Alicja Skoczylas