Podsumowanie działań związanych z Patronem Szkoły

Dzień Patrona

W pierwszym semestrze  nasza szkoła realizowała wiele zadań dotyczących polskich noblistów. Jednym z ważnych działań były obchody Dnia Patrona. Uczniowie w swoich klasach układali puzzle prezentujące sylwetki wylosowanych noblistów, z rozsypanki wyrazowej tworzyli listę noblistów wraz z ich osiągnięciami, dopasowywali cytaty do autora oraz tworzyli kartki z życzeniami dla szkoły. Wszystkie elementy były zaprezentowane na przygotowanych specjalnie do tego celu plakatach. Plakaty można oglądać na wszystkich holach szkoły. Zachęcamy również do obejrzenia galerii fotografii.

Informujemy, że już wkrótce obchodzić będziemy dwie ważne rocznice związane z naszymi noblistami. Przeczytajcie o tym w zakładce e-Biblioteka.