Podsumowanie Dorobku Szkoły w klasach 4-8

Dnia 21 czerwca 2022 roku w odbyła się bardzo ważna i – wpisana już w tradycję naszej szkoły – uroczystość podsumowania osiągnięć uczniów.
Podczas gali nagrodzono laureatów konkursów humanistycznych, matematyczno-przyrodniczych, językowych oraz artystycznych. Nie zapomniano również o sukcesach naszych siatkarek i siatkarzy oraz reprezenatacji chłopców grających w piłkę nożną.
Podsumowanie Dorobku Szkoły to także uroczystość, podczas której ogłaszane są nazwiska uczniów nagrodzonych Dużymi i Szkolnymi Noblami Nagrody te są przyznawane za zaangażowanie w życie szkoły, zachowanie i osiągnięcia konkursowe.
Natomiast absolwenci klas ósmych, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, odebrali z rąk Dyrekcji Szkoły szarfy, tarcze i certyfikaty.
Na zakończenie uroczystości wszyscy obecni na gali mieli okazję zaśpiewać optymistyczną piosenkę z repertuaru Marka Grechuty pt. ,,Dni, których nie znamy”.

Agata Bagińska-Żyta