Podsumowanie Dorobku Szkoły klas 4-8 z Akademią Pana Kleksa

Bo fantazja, bo fantazja jest od tego…  Dnia 18 czerwca  odbyło się uroczyste podsumowanie osiągnięć naukowych, artystycznych i sportowych naszych uczniów. W atmosferze Akademii Pana Kleksa  nagrodziliśmy uczniów za liczne konkursy na szczeblu powiatowym i wojewódzkim oraz za całokształt  osiągnięć dydaktycznych:

  1. Błękitną szarfę z Certyfikatem „Primus Inter Pares” oraz Złotą Tarczę za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie od klasy 4 do klasy 8 otrzymały uczennice klasy 8:

– Blanka Jurdeczka – Michalina Kolańczyk – Hanna Mituła – Nicola Susfał – Nadia Twardy – Kinga Walczak

  1. List Pochwalny za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie w klasie 8 otrzymała Hanna Lizoń.
  2. Dużego Nobla za pracę naukową, artystyczną   lub działalność  społeczną w klasach 4-6 otrzymali:

– Hanna Burgchardt  6a – Oliwia Pudłowska 6a – Hanna Backiel 6b – Wiktoria Burda 6b – Julia Trajdos 6c – Oliwia Leszkiewicz 6d – Zuzanna Szponar 6d – Antoni Wilk 6e

  1. Szkolnego Nobla za pracę naukową, artystyczną lub działalność  społeczną w klasach 7-8 otrzymały:

– Blanka Jurdeczka – Michalina Kolańczyk – Hanna Mituła – Nicola Susfał – Nadia Twardy Klimat tego wydarzenia oddają zdjęcia zamieszczone w galerii oraz relacja filmowa szkolnego GimTV. Za uroczy występ dziękujemy: Lenie Lasi (konferansjerka i śpiew), Idze Sznajder (konferansjerka i taniec), Antoniemu Wilkowi (Pan Kleks- konferansjerka i śpiew), Lena Łuczyńska (śpiew, taniec, nagrody), Kacper  Kiebała (śpiew, uczeń), Hanna Durał (śpiew, uczeń), Wiktoria Płaczek (śpiew, taniec), Wiktoria Solińska (śpiew, taniec), Natalia Sołtys (śpiew, taniec), Hanna Stępień (taniec), Liza Kucharska (taniec), Pola Zacharzewska (taniec), Dominika Trzaniec (taniec), Pola Karpińska (taniec),Alicja Ptak (taniec), Kornelia Bejgier (taniec), Anna Ancygier (taniec), Blanka Olejnik (taniec), Franciszek Ćwieląg (werble, uczeń), Filip Siębida (trener), Stella Palczak (uczennica), Marlena Hoffmann (uczennica) i Bartek Niwczyk (dźwiękowiec).

Jesteśmy pod wrażeniem wspaniałego występu –dziękujemy! I do zobaczenia za rok!

Anna Kowalska, Tamara Chojnacka, Danuta Cybula, Elżbieta Mieliniczuk, Piotr Tadajewski i  Aneta Lenort