Pierwsze sukcesy sportowe

Dnia 18 września odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych w tenisie ziemnym w kategoriach klas IV-VI i starsi VII-VIII. Na turniej wystawiliśmy najwięcej drużyn w Głogowie czyli dużo uczniów i uczennic trenuje ta dyscyplinę sportu. W klasach młodszych wystawiliśmy 3 drużyny, które zajęły:

klasy IV-VI

5 miejsce  SP – 3  (Oliwia Krakowiak 6c, Murcha Zuzanna 6c)

4 miejsce SP -3   ( Lewandowski Jakub 6a, Walkowiak Julian 6a)

3 miejsce SP -3    (Szczepanowski Marcin 6c, Jagucak Konrad 4c, Ancygier Michał 4c)

klasy VII-VIII

4 miejsce SP  3    (Lewandowski Mateusz 8a, Bilski Oskar 8c)

Serdeczne gratulacje dla zawodników i zawodniczek, że chcieli poświęcić swój czas w niedzielę i fajnie spędzić czas na sportowej walce. Cieszy fakt, że tylu uczniów z młodszych klas trenuje po szkole ta dyscyplinę sportu i będziemy mieli coraz większe sukcesy. Opiekunem grupy był Jarosław Blida.