Pierwsze koty za płoty

Pierwsze koty za płoty

Drodzy Czytelnicy!

Z wielką radością informujemy, że w gronie laureatów powiatowego konkursu literacko – czytelniczego „Pierwsze koty za płoty” znalazło się aż siedmioro uczniów naszej szkoły. Komisja przyznała łącznie 22 nagrody w dwóch kategoriach. Oto nasi laureaci:

 

Kategoria I – uczniowie klas 1-3

I miejsce – Grzegorz Wójcik – kl. 1d

II miejsce – Liza Kucharska – kl. 3c

                   – Zuzanna Gawlik – kl. 1c

III miejsce – Maja Lesiuk – kl. 1d

Wyróżnienie – Maciej Martyniuk – kl. 2a

                     – Wiktoria Solińska – kl. 3b

 

Kategoria II – uczniowie klas 4-8

Wyróżnienie – Oliwia Krakowiak – kl. 5c

 

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 17 marca o godz. 16.00 w Dziale Dziecięco – Młodzieżowym  Miejskiej Biblioteki Publicznej.  Na wystawie pokonkursowej w bibliotece będzie można obejrzeć wszystkie nagrodzone prace.

Warto wiedzieć, że na konkurs wpłynęło prawie 200 prac, w tym około 80  z naszej szkoły. Cieszy nas tak duże zainteresowanie. Wszystkie prace konkursowe były bardzo piękne, tworzone z  sercem i miłością do zwierząt.  Doceniając pracę i zaangażowanie uczniów, nauczyciele bibliotekarze postanowili przyznać  dodatkowe nagrody.  Upominki książkowe zostaną wręczone 18 marca w bibliotece szkolnej następującym uczniom :

  1. Zofia Łobodzińska – kl. 1a
  2. Natalia Alankiewicz – kl. 1b
  3. Hanna Marzec – kl. 1b
  4. Zuzanna Wójcik – kl. 1d
  5. Pola Hajduk – kl. 1e
  6. Nela Walkowiak – kl. 1e
  7. Szymon Maciejewski – kl. 1e
  8. Igor Gwoździk – kl. 2b
  9. Hanna Kociucka – kl. 4d
  10. Mateusz Pietrzak – kl. 5b

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.