Ogromny sukces naszych najmłodszych piłkarzy

8 grudnia Chrobry Głogów we współpracy z KGHM Polska Miedź zorganizował pierwszy turniej międzyszkolny w piłce nożnej dla uczniów klas 1-3 z Głogowa i okolic, którą uświetnił swoją obecnością Prezydent Miasta Głogowa Pan Rafael Rokaszewicz. Była to jedna z propozycji z okazji obchodów Dni Świętego Mikołaja, patrona naszego miasta. W turnieju wzięła udział drużyna reprezentująca naszą szkołę w skladzie: klasy I – Mazur Ksawery, Szpilewicz Antoni, Machaj Kacper, Czerniawski Radosław, Wolniczak Bartosz, klasy II – Lubaski Paweł, Machera Mateusz, Kierepka Kordian, Siębida Franciszek, Rybarczyk Jędrzej, klasy III – Lebedyński Jakub, Kęcki Szymon, Walkowiak Antoni, Ptak Igor, Burgchardt Wojciech oraz rezerwowi: Bilski Antoni, Szymański Nikodem, Grabowski Dorian, Szymajda Hubert, Dąbek Antoni. Nasza reprezentacja zagrała trzy mecze: pierwszy ze Szkołą Podstawową nr 9 pokonując ją 3:1, drugi ze Szkołą Podstawowa nr 6, gdzie zwyciężyliśmy wynikiem 8:0 i trzeci finałowy ze Szkołą Podstawowa nr 7, z którą najpierw zremisowaliśmy 2:2, jednak w ostatecznej rozgrywce, przy rzutach karnych, minimalnie przegraliśmy uzyskując wynik 2:3. Mimo to nasi mali sportowcy osiągnęli ogromny sukces zdobywając w pełni zasłużone 2 miejsce! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów. 

Opiekunowie grupy: Sandra Piotrowska-Zdyb, Kamila Płaziak, Jarosław Blida