Ogromny sukces naszych młodych piłkarzy w pucharze Tymbarku

10 maja drużyna ,,Nobliści Olgi Tokarczuk” w składzie: Jakub Lebedyński, Wojciech Burgchardt, Michał Pawłowski, Szymon Kęcki, Antoni Walkowiak, Franciszek Siębida, Paweł Lubaski, Igor Ptak rywalizowała o miano najlepszego zespołu województwa dolnośląskiego w Pucharze Tymbarku w Dzierżoniowie. Reprezentacja chłopców startowała w kategorii wiekowej U10, tj. rocznik 2014, 2015 wraz z innymi 25 drużynami z województwa. W fazie grupowej wygrali mecz z SP SUŁOW 9:1 i zremisowali mecz z SP 1 TEAM PIESZYCE 3:3. W ćwierćfinale pokonali SP Strzelin 5:4 jednocześnie awansując do półfinału, w którym zagrali dwa mecze: pierwszy z SP10 z Lubina i drugi z Silesianie Żarów. Niestety w obu meczach chłopcy mimo swojego wysokiego poziomu nie odnieśli tym razem wyczekiwanego sukcesu, tym samym kończąc turniej na czwartym miejscu ale byli lepsi od 300 drużyn, które odpadły na wcześniejszych etapach zawodów.