Nowinki z biblioteki

Tablet i książki

Drodzy Czytelnicy!

Dziś przygotowałyśmy dla Was garść informacji o ostatnich działaniach biblioteki. W tym miesiącu odbyło się już wiele ciekawych wydarzeń: konkursy, wystawki i ważne imprezy czytelnicze.

Dziękujemy Wam za tak liczny udział w proponowanych przez nas konkursach i zabawach.

Informujemy, że na konkurs plastyczny „Najpiękniejsza kartka walentynkowa” wpłynęło około osiemdziesiąt prac. Wszystkie są bardzo piękne, zatem jury będzie miało naprawdę trudną pracę. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do przyszłego piątku ( 26 lutego).  Informacje o wynikach pojawią się w zakładce e-Biblioteka na naszej szkolnej stronie internetowej.

Kolejną zabawą, do której Was zaprosiłyśmy w tym tygodniu, było stworzenie galerii „Mój kot i książka”. Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć  wylosowałyśmy nagrody niespodzianki dla Waszych ulubieńców, a galerię można obejrzeć na holu przed biblioteką oraz na naszej stronie internetowej.

Laureatów konkursów już wkrótce poinformujemy o miejscu i terminie odbioru nagród.

Kolejnym ważnym wydarzeniem, które odbyło się ostatnio w naszej bibliotece było pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych. Każdy nowy czytelnik otrzymał z tej okazji piękne upominki. W przyszłym tygodniu zamieścimy fotorelację z tego wydarzenia.

W naszej zakładce e-Biblioteka często publikujemy nowe wpisy o naszych działaniach. Oprócz tego regularnie pojawiają się artykuły z serii:

Kalendarium rocznic literackich,

– Czwartkowe Spotkania z Poezją Twórców Głogowskich.

Informujemy, iż z przyczyn niezależnych od nas, spotkania z poetami będą odbywać się minimum dwa razy w miesiącu.

Zapraszamy Was do regularnego odwiedzania  naszej zakładki e-Biblioteka. Zawsze znajdziecie tutaj coś ciekawego. Pozdrawiamy serdecznie.

Nauczyciele bibliotekarze