NOC W SZKOLE

Czy w szkole może być niesamowicie? Tak, szczególnie nocą. Sprawdzili to na własnej skórze uczniowie klas 7A i 7B z 6 na 7.maja.

Na początku gościliśmy ratownika medycznego pana Wojciecha Kluskę, który przypomniał zasady udzielania pierwszej pomocy, pokazał, jak należy poprawnie wykonać resuscytację oraz opowiedział, jak zachować się na miejscu wypadku. Nasi uczniowie zadali mu sporo pytań, gdyż byli bardzo zainteresowani tematem. W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować naszemu gościowi.

Potem przyszedł czas na kolację, czyli tosty i pyszne gofry. Następnie uczniowie grali w planszówki, szachy oraz integrowali się ze sobą. Około 11-tej wieczorem przyszedł czas na występy karaoke oraz pokazy taneczne. Było przy tym dużo zabawy, szczególnie, gdy uczniowie tańczyli belgijkę. Podczas tej niesamowitej nocy, każdy mógł spędzić czas najlepiej, jak potrafił: jedni grali, inni czytali książki albo po prostu rozmawiali. Wszyscy dobrze się bawili, bo pierwszy raz w życiu spędzili noc w szkole. Opiekunami były wychowawczynie kl.7A i 7B: Aneta Lenort i Alicja Anastaziuk, które stwierdziły, że uczniowie byli grzeczni, miło i bezpiecznie spędzili ze sobą czas oraz nawiązali nowe znajomości. 

 

Alicja Anstaziuk i Aneta Lenort