NO ( TO) DZIAŁAMY !!!!!!

22 września 2020 r. już po raz kolejny  w ramach  ogólnopolskiego programu „ Lekkoatletyka dla każdego ” pod patronatem Prezydenta Miasta Głogowa, w Szkole Podstawowej nr 11 odbyły się  jesienne mistrzostwa Głogowa w lekkiej atletyce  dla szkół podstawowych . II Memoriał  imienia Andrzeja Krawczyka okazał się dla naszych uczniów  bardzo udany . Naszą szkołę reprezentowało 25 uczniów z klas 6-8 . Zajęli oni czołowe miejsca , a  w   klasyfikacji ogólnej  nasza „3- trójka” zajęła  II miejsce oraz puchar  !!!  co jest ogromnym sukcesem zarówno dla uczniów oraz ich nauczycieli. Zawody rozgrywane były w następujących dyscyplinach: biegach indywidualnych na 60 m dla chłopców i dziewcząt  , 200 m dla dziewcząt i chłopców oraz 600 metrów dla dziewcząt i 1000 m dla chłopców. Celem imprezy była popularyzacja lekkiej atletyki w środowisku uczniowskim oraz rozpowszechnienie sportu  i rekreacji jako formy aktywnego wypoczynku.  Nasi uczniowie wykazali się wysoką sprawnością fizyczną oraz sportową rywalizacją, co miało odzwierciedlenie w zajmowanych przez nich wysokich  lokatach .

Serdecznie gratulujemy wszystkimi uczestnikom tym , którzy stanęli na podium  oraz wszystkim pozostałym , którzy walczyli do końca i się nie poddali   !!!!!!!!!!

Życzymy dalszych sukcesów!!!

Grażyna Dziadkowiec-Kublik

Barbara Mastej – Zaorska

Galeria zdjęć: