„Nie pal przy mnie, proszę” – konkurs plastyczny w klasach 1-3

W ramach edukacji antynikotynowej 10 kwietnia 2024r. w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny promujący zdrowie.

Celem szkolnego konkursu było uświadomienie dzieciom negatywnego wpływu biernego i czynnego palenia papierosów na zdrowie człowieka, promowanie wśród dzieci zachowań korzystnych dla zdrowia oraz promowanie postaw odpowiedzialności za zdrowie własne i innych.

Po wnikliwej analizie dziecięcych prac wyłoniono zwycięzców:

Wyniki konkursu plastycznego promującego zdrowie „Nie pal przy mnie, proszę”

W kategorii klas I:
I miejsce – drużyna klasy 1 A

Blanka Kozłowska
Weronika Rosińska
Zuzanna Węgrzyn

W kategorii klas II:
I miejsce  drużyna klasy 2 A

Julia Gieroń
Pola Kowalska
Hanna Łakomska

W kategorii klas III:
I miejsce  drużyna klasy 3 A

Zofia Łobodzińska
Weronika Marciniak
Pola Potkowska

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w czerwcu 2024r. Gratulujemy sukcesu zwycięzcom oraz składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom konkursu. Dziękuję również nauczycielom za pełną zaangażowania pracę z wychowankami.

Koordynator konkursu: Jolanta Dmowska, Kamila Płaziak, Ilona Fronczak