Nasze siatkarki najlepsze

8 marca 2022 roku w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Głogowa w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach wzięły udział trzy głogowskie szkoły : SP – 6, SP – 10 i SP -3. Nasza szkoła zajęła I miejsce, na II miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 10 w Głogowie i obie szkoły wezmą udział w zawodach na szczeblu powiatu.  III miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 6.

Gratulujemy udziału w turnieju.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas ósmych: Nikola Kucner – kapitan zespołu, Natalia Bańka, Oliwia Banaś, Lena Karpik, Roksana Matuszak, Joanna Sarzyńska, Oliwia Wachowicz, Julia Wolska, Nikola Woronowska.

Reprezentację szkoły prowadzi nauczycielka wychowania fizycznego Beata Bielska, sędzią zawodów był Artur Długosz.

Serdecznie gratulujemy naszemu zespołowi i trzymamy kciuki w kolejnych zawodach.