Nasze siatkarki najlepsze w strefie legnickiej

29 marca 2022 roku w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Strefy Legnickiej w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach wzięły udział trzy szkoły : SP 14 Lubin, SP 2 Polkowice i SP 3 Głogów

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce – SP 3 Głogów

II miejscu – SP 14 Lubin

III miejsce –SP 2 Polkowice

Gratulujemy udziału w zawodach sportowych:

Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas ósmych: Nikola Kucner – kapitan zespołu, Natalia Bańka, Oliwia Banaś, Lena Karpik, Roksana Matuszak, Joanna Sarzyńska, Oliwia Wachowicz, Julia Wolska, Nikola Woronowska.

Reprezentację szkoły prowadzi nauczycielka wychowania fizycznego Beata Bielska

Serdecznie gratulujemy naszemu zespołowi i trzymamy kciuki w zawodach na szczeblu wojewódzkim.