Nasze siatkarki najlepsze w powiecie

18 marca 2022 roku w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu głogowskiego w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach wzięły udział cztery szkoły : SP Jerzmanowa, SP Jaczów, SP – 10 Głogów i SP -3Głogów

Nasza szkoła zajęła I miejsce, na II miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 10 w Głogowie, III miejsce dla SP Jaczów po długiej walce z zespołem SP Jerzmanowa.

Gratulujemy udziału w turnieju.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas ósmych: Nikola Kucner – kapitan zespołu, Natalia Bańka, Oliwia Banaś, Lena Karpik, Roksana Matuszak, Joanna Sarzyńska, Oliwia Wachowicz, Julia Wolska, Nikola Woronowska.

Reprezentację szkoły prowadzi nauczycielka wychowania fizycznego Beata Bielska

Serdecznie gratulujemy naszemu zespołowi i trzymamy kciuki w kolejnych zawodach na szczeblu strefy lubińskiej.

Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy sympatyzują z naszą drużyną.