NASI MŁODZI PRZEDSIĘBIORCY – 2023

     W środę- 16.03.2023 nasi uczniowie wzięli udział  w Powiatowym Finale XIV Konkursu Młody Przedsiębiorca- 2023 zorganizowanym przez ZSE im. Jana Pawła II w Głogowie we współpracy z PWSZ w Głogowie. Celem konkursu było: rozwijanie wśród uczniów motywacji do doskonalenia swych przedsiębiorczych umiejętności, kształtowanie postaw i myślenia przedsiębiorczego oraz zachęcanie do postaw przedsiębiorczych w praktyce,promowanie uczniów posiadających ponadprzeciętną wiedzę i zdolności. Taką wiedzą na poziomie szkół podstawowych,  wykazali się uczniowie: PiotrSzczepanowski(klasa 8F)- zajmując indywidualnie 3 miejsce , a w klasyfikacji drużynowej dołączyła  do niego Weronika Dudek(klasa 8D) i Krystian Gębal(klasa 8F)  – zajmując 2 miejsce, dla SP3 w Głogowie. Opiekunem uczniów była Pani Urszula Hordyk. GRATULUJEMY!!!  I życzymy dalszych sukcesów.

 

Urszula Hordyk