Najmłodsi witają Wiosnę relacje klas I-III

Zapraszamy na relacje z wiosennych zajęć naszych najmłodszych klas  – kolorowo i radośnie witali Pierwszy Dzień Wiosny –  bo przecież taka jest ta pora roku.

Klasa 1 A

Klasa 1 B

Dzień Wiosny rozpoczęliśmy od wykonania wiosennych kwiatów, które zawiesiliśmy na ścianach naszej szkoły. Następnie pojechaliśmy na spektakl pt. „Królowa Śniegu”. Była to sztuka piaskowej animacji, podczas której dwie panie, za pomocą piasku, światła i cienia przedstawiały cudowne obrazy do baśni „Królowa Śniegu”. Towarzyszył temu lektor czytający tekst baśni i piękna muzyka.

Klasa 1 C

[w przygotowaniu]

Klasa 1 D

[w przygotowaniu]

Klasa 1 E

[w przygotowaniu]

Klasa 2 C

Klasa 2c przywitała wiosną wykonując w parach pracę „Wiosna” w programie graficznym Paint. Później dzieci współpracując w grupach, ale też z całym zespołem klasowym kolorowały wiosenną kolorowankę XXL, a następnie wykonały wiosenne kwiatki. Z wielką niecierpliwością czekały również na warsztaty „Wiosenne eksperymenty”, którymi były zachwycone.

Klasa 2 B

Uczniowie klasy 2B w parach pokolorowali kolorowanki XXL, obejrzeli film o zwiastunach wiosny oraz wzięli udział w warsztatach eksperymentów.

Klasa 2 A

[w przygotowaniu]

Klasa 2 D

W poniedziałek 21 marca klasa 2d świętowała Pierwszy Dzień Wiosny. Uczniowie mieli okazję wykazać się znajomością i wiedzą o nadchodzącej porze roku, wykonywały zadania dotyczące Wiosny. Najbardziej wyczekaną częścią dnia było wyjście na spacer w poszukiwaniu zwiastunów Wiosny.

Klasa 3 A

[w przygotowaniu]

 

Klasa 3 B

Klasa 3 C

Uczniowie klasy 3 c wzięli udział w warsztatach „Wiosenne eksperymenty” i „Superbohaterki”.Później wykonali plakat z okazji Dnia Kolorowej Skarpetki. Następnie wyszli na spacer w poszukiwaniu Wiosny.

Klasa 3 D

[w przygotowaniu]