Mistrzowie recytacji klas 1-3

Powiatowego konkursu  „Szkolne przygody w wierszach Małgorzaty Strzałkowskiej”

W marcu 2021r. w  Szkole Podstawowej Nr 9 odbył się Powiatowy Konkurs Teatralno – Recytatorski.  Tegoroczna edycja konkursu  przebiegała pod hasłem  „Szkolne przygody w wierszach Małgorzaty Strzałkowskiej”, której celem było zainteresowanie uczniów poezją Małgorzaty Strzałkowskiej oraz artystyczna konfrontacja młodych recytatorów. Konkurs stanowił ogromne wyzwanie dla uczestników. Wymagał bowiem językowego mistrzostwa, a dopełnieniem recytacji były oryginalne stroje, rekwizyty i efekty specjalne.

Spośród wszystkich uczestników konkursu jury zachwycił występ uczniów naszej szkoły.

Oto wyniki:

W kategorii klas pierwszych:

I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 3

Bartosz Płaczek

Wyróżnienia:

Dominik Szmydyński – SP3

W kategorii klas drugich:

II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 3

Oliwia Juszczyk

W kategorii klas trzecich:

Wyróżnienia:

Lena Lasia – SP3

Karolina Stefańska – SP3

GRATULUJEMY!

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną oraz w trosce o bezpieczeństwo uczestników nagrody wręczył dyrektor szkoły Pan Ernest Kłósek i  wicedyrektor klas 1-3

Pani Anna Adamowicz. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.