MISTRZOSTWA POWIATU GŁOGOWSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Biegi przełajowe

24 września 2021 r. w  Parku Południowym drużyny chłopców i dziewcząt rywalizowały  w sztafetowych biegach przełajowych z roczników 2007-2008. W zawodach zorganizowanych przez Miejski Szkolny Związek Sportowy wzięło udział 11 reprezentacji dziewcząt i 10 reprezentacji chłopców szkół powiatu głogowskiego. Dziewczęta miały do pokonania dystans 600 m, a chłopcy 800 m.

Rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana !

Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła IV miejsce natomiast reprezentacja chłopców 7 miejsce.

Gratulacje dla naszych uczennic i uczniów 👏

Skład reprezentacji dziewcząt: Lena Karpik, Hanna Stach, Kornelia Kierepka, Jagoda Rzewska (rez.) Kinga Żabska (rez.) Laura Gronowicz, Nikola Kucner , Nikola Woronowska, Martyna Bajorska.

Skład reprezentacji chłopców: Bartek Nowak, Filip Bieniek, Kornel Sznajder, Wiktor Śmikiel, Janek Fiedziuk, Marceli Kolańczyk

Opracowała :  G. Dziadkowiec-Kublik

1. Paprocka