Mistrz Gościnności

31 maja odbyła się II edycja Powiatowego Konkursu „Mistrz Gościnności” pod patronatem Prezydenta Miasta Głogowa oraz Starosty Głogowskiego. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Ekonomicznych w Głogowie we współpracy z głogowskim Hotelem Qubus.

Konkurs adresowany był do uczniów klas ósmych szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Dotyczył szeroko rozumianej gościnności oraz zasad savoir-vivre’u obowiązujących na różnych płaszczyznach życia towarzyskiego W części teoretycznej uczniowie rozwiązywali test online, a w części praktycznej wykonywali zadania, z których część przeprowadzona była w języku obcym.

Każdą szkołę reprezentował dwuosobowy zespół. Miło nam poinformować, że reprezentantki naszej szkoły Elżbieta Stachowiak z kl. 8d oraz Nikola Ziomek z kl. 8f zdobyły II miejsce w kategorii szkół podstawowych. Gratulujemy serdecznie i życzymy kolejnych sukcesów.