Mikołajkowy turniej trójek siatkarskich

4 grudnia 2023r. w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej Trójek siatkarskich dziewcząt w kategorii klas V i VI. W zawodach wzięło udział 6 zespołów klas szóstych i 5 drużyn piątoklasistek. W rozgrywkach w sumie wzięło udział 33 uczennice, które rywalizowały ze sobą grając mecze systemem „każdy z każdym”. Rozegrano 15 spotkań w klasach starszych i 10 w młodszych. Zwycięskimi  siatkarkami na poziomie klas szóstych zostały: Lena Berlik, Maja Chojnacka i Lena Lasia. Najlepszą drużyną z klas piątych zostały uczennice: Liza Kucharska, Dominika Trzaniec i Anna Zubowska.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, którzy otrzymali medale za pierwsze trzy miejsca. Dla wszystkich zespołów były przygotowane  pamiątkowe dyplomy i słodycze.

Wszystkim uczestniczką gratulujemy udanej rywalizacji w  duch Fair- Play.

Organizatorami byli nauczyciele wychowania fizycznego Beata Bielska i Jarosław Blida.