Mikołajki na sportowo

6 grudnia to szczególny dzień dla młodszych i tych nieco starszych. Każdy bowiem wyczekuje odwiedzin Świętego Mikołaja z workiem pełnym prezentów.  W naszej szkole tego dnia oczywiście nie zabrakło słodkich podarków, ale poza nimi czekała moc atrakcji sportowych. Uczniowie klas I-III wzięli udział w wyjątkowym przedsięwzięciu zatytułowanym ,,Mikołajki na spotrowo”. Dzień upłynął w miłej atmosferze, z dala od rywalizacji. Przygotowano taneczną rozgrzewkę i wyścigi rzędów. Chętni mogli również oddać rzuty karne, a za każdy celny strzał czekał drobny upominek, którego fundatorem był KGHM. Główną atrakcją było spotkanie z piłkarzami Chrobrego Głogów i klubową maskotką – Tygryskiem. Sportowcy zapewnili wszystkim świetną zabawę. Na zakończenie klasy zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia i otrzymały prezenty, które trafiły do rąk wychowawców klas . Ten dzień na pewno zostanie w pamięci każdego uczestnika jeszcze przez dluuugi czas.

Organizatorzy:
Piotr Tadajewski
Beata Bielska
Barbara Mastej – Zaorska
Sandra Piotrowska – Zdyb