Miejski turniej w dwa ognie klas I-III

Mimo, że Święta Wielkanocne już za nami, świąteczna aura jeszcze nas nie opuszcza. Postanowiliśmy wesprzeć wielkanocnego zajączka i rozdać kilka prezentów dla dzieci z głogowskich szkół podstawowych. Co trzeba było zrobić? Wziąć udział w turnieju w dwa ognie organizowanym w naszej szkole.
W rozgrywkach wzięło udział sześć drużyn. Każda z nich musiała wykazać się nie tylko sprawnością fizyczną, umiejętnością chwytów i rzutów piłki, ale przede wszystkim zdolnością do gry zespołowej. Wszystkie te aspekty zostały spełnione przez naszych małych sportowców w 100%, a co najważniejsze każdy uczestnik dobrze się bawił.
Tabela laureatów prezentuje się w następujący sposób:
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 10 im. Mikołaja Kopernika,
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich,
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 14 im. Henryka III Głogowskiego,
IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana z Głogowa
V miejsce – Szkoła Podstawowa nr 13 im. Orląt Lwowskich
VI miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Polskich Odkrywców.
Żadna drużyna nie była przegrana, ponieważ dla każdej przewidziano wspaniałe nagrody w postaci sprzętu sportowego i różnych gadżetów. Serdecznie dziękujemy sponsorom za wsparcie i uświetnienie naszej imprezy: PWiK w Głogowie, TBS w Głogowie, wydawnictwu MAC, Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 3 w Głogowie oraz Prezydentowi Miasta Głogowa Rafaelowi Rokaszewiczowi za objęcie turnieju patronatem i ufundowanie pucharów i medali dla uczestników.
Organizatorzy:
Sandra Piotrowska-Zdyb, Julita Wójcik, Jarosław Blida