Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W tym dniu należałoby powiedziećkilku osobom parę miłych słów. Pragniemy, abyście włączyli się w akcję wysyłania pozdrowień lub słów podziękowania dla swoich przyjaciół, czy osób bliskich Waszemu sercu. Ponieważ ten wyjątkowy dzień przypada na 21 listopada, nasza zabawa potrwa do soboty włącznie. Co wysyłamy? Możecie wysłać życzenia, zdjęcie (np. Wasze zdjęcie z przyjacielem), wykonaną własnoręcznie kartkę z życzeniami, link do ulubionej piosenki z Youtube itp., z dedykacją dla wybranej osoby lub grupy osób. Gdzie wysyłamy? Życzenia wklejamy na stronie SU na platformie Classroom lub na stronie zajęć z wychowawcą Waszej klasy w strumieniu. Pamiętajcie, że chodzi przede wszystkim o okazanie sympatii i szacunku innym. Tym bardziej, że w tej akurat kwestii naukowcy nie mają wątpliwości: bycie miłym, okazywanie dobra, rozbudzanie u siebie życzliwości wobec innych ma moc uszczęśliwiania – nie tylko obdarowanego życzliwością, ale przede wszystkim tego, który ją okazuje.

Życzymy miłej zabawyJ

 

Samorząd Uczniowski