Międzyklasowy Turniej Piłki Nożnej klas 4 i 5

Piątek 24 listopada 2023 r. upłynął w naszej szkole pod znakiem sportu. W tym dniu odbył się Miedzyklasowy Turniej Piłki Nożnej zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego.  Zaangażowania i woli walki pozazdrościć mógł niejeden mecz ekstraklasy.  Do zawodów zgłosiło się  8 zespołów. W skład drużyn wchodzili zarówno chłopcy jak i dziewczynki. Oprócz zawodników pojawili się również kibice, którzy zagrzewali do walki swoje drużyny. I miejsce w kategorii klas 4 po zawziętej walce zdobyła klasa 4b, II m-ce zajęła klasa 4d, III m-ce zajęła klasa 4a i IV m-ce zajęła klasa 4c. Wśród klas piątych I m-ce zajęła klasa 5c, II m-ce zajęła klasa 5d, III m-ce zajęła klasa 5b, a IV m-ce zajęła klasa 5a.Każda wygrana drużyna otrzymała puchar oraz pamiątkowy dyplom, a uczestnicy słodki poczęstunek.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Opracowała: Grażyna Dziadkowiec-Kublik