Kot z bajki

W ubiegłym tygodniu w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyła się uroczysta gala podsumowująca Powiatowy Konkurs Literacko – Plastyczny „Kot z bajki”. Celem konkursu było szerzenie czytelnictwa, rozwijanie zdolności plastycznych, a także pomoc podopiecznym schroniska Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom „Amicus”. To wspaniała akcja! Cieszymy się zatem, że nasi uczniowie tak licznie wzięli w niej udział.  Nauczyciele bibliotekarze mieli naprawdę duże wyzwanie: przekazanie do głównego organizatora konkursu około 50 prac konkursowych i sporego zapasu karmy dla zwierząt.  Miejska Biblioteka Publiczna oraz schronisko „Amicus” są wdzięczne za pomoc okazaną naszym czworonożnym przyjaciołom.
Miło nam również  poinformować, że w gronie laureatów znalazło się aż sześcioro uczniów naszej szkoły. Oto oni:

W kategorii klas I – III :

I miejsce – Bianka Jaszczak – kl. Id
II miejsce – Ewa Bura – kl. Ia
Wyróżnienie – Nela Walkowiak – kl. IIIe

W kategorii klas IV – VIII:

I miejsce – Idalia Kacik – kl. VIIb
II miejsce – Klaudia Matuszkiewicz – kl. IVd
II miejsce – Magdalena Grochała – kl. VIId

Zapraszamy do obejrzenia nagrodzonych prac konkursowych.

nauczyciele bibliotekarze