Konkursy biblioteczne

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie plastycznym pt. „Biblioteczna choinka”. Choinka powinna zawierać elementy kojarzące się z biblioteką, książką, wybranym bohaterem literackim. Wybór należy do Was.  Technika, użyte materiały  i format prac są dowolne. Może to być zarówno rysunek, wyklejanka, obraz,  ale również składanka,  praca przestrzenna, itp. Liczy się pomysł i estetyka wykonania.
Prace należy nadsyłać do 16 grudnia na adres biblio.sp3@wp.pl
Pamiętajcie, że wysyłacie do nas tylko zdjęcia lub skany swoich prac. Nadesłanie pracy konkursowej będzie równoznaczne ze zgodą na jej publikację na stronie naszej szkoły w zakładce e-Biblioteka.
Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi najpóźniej 22 grudnia.

Uczniów klas czwartych informujemy, że po powrocie do szkoły będzie zorganizowany konkurs czytelniczy ze znajomości lektury pt. „Akademia pana Kleksa”.

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi konkursu „Bohaterowie naszych bajek” informujemy, że otrzymałyśmy informację od organizatora, iż rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w przyszłym tygodniu.

Na koniec zapraszamy Was do wspólnej zabawy. Oto wspaniały kalendarz adwentowy przygotowany przez panie Sylwię Górską i Basię Moskal z Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Pile. Codziennie znajdziecie tutaj mnóstwo ciekawych materiałów. Każde kolejne okienko zaczyna być aktywne danego dnia o północy. Zapraszamy!

Kalendarz dla uczniów by Basia Moskal on Genially