Konkurs Tańca z udziałem naszych uczennic

10 maja w Miejskim Ośrodku Kultury po raz kolejny odbył się międzyszkolny konkurs tańca „ Move & Fun”. W konkursie brali udział uczniowie i uczennice ze szkół podstawowych powiatu głogowskiego. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klas 3,4,5 w  minifomacjach oraz duetach. Pierwsze miejsce w kategorii miniformacji klas I-III zdobył zespół „ Twist ” w składzie Wiktoria Płaczek,  Ania Ancygier oraz Blanka Olejnik. Należy tu również dodać, że uczennice 02.02. 2023 r. reprezentowały naszą szkołę w Ogólnopolskich Spotkaniach Tanecznych w Kątach Wrocławskich zdobywając wyróżnienie. W kategorii miniformacji klas IV-VI  II miejsce  przypadł naszym uczennicom z zespołu  „ Blac Roses ” w składzie : Nina Baniecka, Nikola Dąbrowska, Hania Cichoszewska, Wiktoria Krawczyk- Karwowska oraz Wanesa Drużkowska. W duetach klas I-III nasze uczennice z zespołu „ Twist „ Wiktoria i Ania  zdobyły II – miejsce. Poziom był bardzo wysoki. Impreza miała charakter konkursu, w którym jednak nie ma przegranych, gdyż każdy , kto odważył się stanąć na scenie i zaprezentować przygotowany układ już był wygranym !!!

Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Grażyna Dziadkowiec-Kublik