Konkurs Recytatorski Poezji Twórców Głogowskich

W dniach 26 – 27 października w Bibliotece Pedagogicznej odbył się Konkurs Recytatorski Poezji Twórców Głogowskich. Była to już XII edycja tego wspaniałego wydarzenia. Konkurs od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród głogowskiej młodzieży. Tak było również i w tym roku. Pierwszego dnia zaprezentowali się uczniowie klas 6-8 szkół podstawowych, a drugiego dnia uczniowie szkół średnich.  Miło nam poinformować, że w gronie laureatów znalazł się nasz uczeń – Jakub Pilewski z kl. 6a, który zdobył trzecie miejsce. Lena Bołądz i Hania Stankiewicz z kl. 7e również zaprezentowały się wspaniale i wykazały się dużą wrażliwością na piękno słowa.  Cieszy nas duże zainteresowanie twórczością głogowskich poetów, dlatego postanowiłyśmy kontynuować nasz cykl Czwartkowe Spotkania z Poezją Twórców Głogowskich. Zapraszamy już w przyszłym tygodniu.