Konkurs Recytatorski Poezji Dziecięcej kl. 1-3

Konkurs Recytacji Poezji Dziecięcej klas I-III po raz kolejny stał się okazją do spotkania z poezją i przeżywania jej piękna w interesującej interpretacji uczniów klas młodszych. Jury w składzie wicedyrektor Małgorzata Kaźmierczak, nauczyciel biblioteki szkolnej Lucyna Kossowska i nauczyciel logopedii Barbara Mastej–Zaorska oceniło interpretację wierszy, dobór repertuaru, dykcję i ogólne wrażenie artystyczne.

Bardzo się cieszymy, że spośród kilkunastu laureatów jury wyłoniło zwycięzców, a wśród nich:

W kategorii klas pierwszych

I miejsce – Mikołaj Awsiukiewicz kl. I d

II miejsce – Alicja Przestrzelska kl.I d

III miejsce – Nela Nowicka kl. I a

W kategorii klas drugich

I miejsce – Katarzyna Juszczyk kl. II c

II miejsce – Ida Franczak kl. II c

III miejsce – Oliwia Włodarska kl. II d

W kategorii klas trzecich

I miejsce – Kamila Filipek  kl. III e

II miejsce – Antoni Nowicki kl. III c

III miejsce – Miłosz Lasia kl. III d

Uczniowie, którzy zajęli pierwsze miejsce w etapie szkolnym będą reprezentowali szkołę w drugim etapie międzyszkolnym, który odbędzie się 10 kwietnia 2024r., godz. 9.00 w Szkole Podstawowej nr 12.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Organizator konkursu: Ludmiła Bukowska, Marzena Magda i Jolanta Dmowska