Kolejny sukces naszych siatkarek

Po sukcesie jaki odniosła nasza szkoła w Siatkarskich Mistrzostwach Powiatu, zajmując I miejsce, tym razem przyszedł czas na Mistrzostwa Strefy Lubińskiej. W dniu 20.03.2023r. (poniedziałek) w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Strefy Lubińskiej w piłce siatkowej „czwórki” dziewcząt. Tym razem nasze siatkarki miały zmierzyć się ze Szkołą Podstawową nr 1 w Polkowicach oraz Szkołą Podstawową w Lubinie. Już w pierwszym spotkaniu nasze zawodniczki zdominowały przeciwniczki z Lubina i pewnie wygrały dwa sety. Kolejnym wyzwaniem naszych „czwórek” była drużyna z Polkowic. Po sporej dawce siatkarskich emocji nasze dziewczęta ponownie zwyciężyły, jednocześnie zdobywając I miejsce w Mistrzostwach Strefy Lubińskiej. Teraz nasza siatkarska ekipa będzie walczyć o najwyższe lokaty w Mistrzostwach Strefy Legnickiej. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Skład naszego zespołu:

Berlik Lena, Błażejewska Hanna, Chojnacka Maja, Łączna Oliwia, Zuzanna Murcha, Nawrot Iga, Opiłowska Jowita, Sulatycka Dorota, Ślusarza Anna, Sandra Śron

Opiekunowie:

Beata Bielska, Piotr Tadajewski