Jasełka

Ze świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednych z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami. W ten piękny czas wprowadzili nas uczniowie klas 4-8 oraz uczennica z klasy 2., którzy przygotowali przedstawienie jasełkowe. Zaprezentowali je 22. grudnia przypominając
w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodził się Boży Syn.

Uroku inscenizacji dodał taniec dziewczynek z klasy czwartej oraz wspólne odśpiewanie kolęd przy klawiszowym akompaniamencie Pani Marty Pulkowskiej,  które wprowadziły wszystkich w atmosferę świąt. Na koniec głos zabrał  w-ce dyrektor szkoły Pan Piotr Lenort, który złożył wszystkim świąteczne i noworoczne życzenia.

Inscenizację wraz z dekoracjami przygotowały Panie Irena Herba, Ewa Kuchaja, Magdalena Maik, Aneta Skrobuła.