IV Turniej Piłki Nożnej im. Wł. Chomickiego pod Patronatem Pana Prezydenta

12 grudnia w imieniu Stowarzyszenia „Głogowska Edukacja Kresowa”, Fundacji Pogoń Lwów, w naszej szkole odbył się IV Turniej piłki nożnej im. Wł. Chomickiego pod Patronatem Pana Prezydenta Rafaela Rokaszewicza. W turnieju uczestniczyli uczniowie Sp-3 Głogów , Sp-14 oraz Sp-13 z klas 7 i 8. Mecze zostały rozegrane w systemie każdy z każdym. Każda ze szkół uczestniczących w turnieju otrzymała komplet  jednakowych 6 piłek, puchary wg. zajętych miejsc oraz nagrody indywidulane dla najlepszego bramkarza, zawodnika, strzelca oraz najmłodszego zawodnika wg. daty urodzenia.  Ponadto uczestnicy jak i kibice  mogli liczyć na słodkie przekąski oraz wodę.

Nagrody dla drużyn za uczestnictwo- dyplom oraz nagrody :

I miejsce –                SP –  14

II miejsce-                SP –   3 –  Drużyna B

III miejsce-               SP-    3   -Drużyna D

IV miejsce-               SP-   13

Nagrody indywidualne:

Szymon Mularczyk        z SP 13 – dla najmłodszego uczestnika turnieju

Paweł Tomasik               z SP 3  – dla najlepszego strzelca

Oskar Szukalski              z SP 3  – dla najlepszego bramkarza

Oliwier Mazurkiewicz    z SP14 – dla najlepszego piłkarza

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów.

Grażyna Dziadkowiec-Kublik

Urszula Paprocka

Piotr Tadajewski