IV miejsce w Mistrzostwach Głogowa w Piłce Nożnej Chłopców Klas IV – VI

W dniu 29.04. 2024r. (poniedziałek) na boisku naszej szkoły odbyły się Mistrzostwa Głogowa w Piłce Nożnej Chłopców klas IV – VI. Do udziału w rozgrywkach przystąpiły cztery szkoły, które wcześniej wywalczyły sobie awans w eliminacjach. Półfinały rozpoczęły się od pojedynków Szkół Podstawowych: nr 10 oraz nr 3. Po dwudziestu minutach wynik był korzystny dla zawodników „dziesiątki”, i ten zespół jako pierwszy zapewnił sobie awans do finału rozgrywek. W drugim półfinale zmierzyły się ekipy ze Szkoły Podstawowej nr 12 oraz Szkoły Podstawowej Aslan. W tym pojedynku najlepszy okazał się zespół z Aslana i to on stał się drugim uczestnikiem finału. W meczu o trzecie miejsce nasza szkoły niestety uległa 2:1 zespołowi ze Szkoły Podstawowej nr 12.                                                          Finał turnieju był bardzo emocjonujący. Zespół z Aslana prowadził z SP 10 2:0, by ostatecznie przegrać 3:2.  Mistrzami Głogowa w tym roku została Szkoła Podstawowa nr 10. Nasza szkoła zajęła IV miejsce w Głogowie. Gratulujemy wyniku!

Ostateczna klasyfikacja:

  1. SP 10
  2. SP Aslan
  3. SP 12
  4. SP 3

Skład naszego zespołu:

Michał Król, Borys Kuźniak, Mishchenko Jewgienij, Bartek Niwczyk, Filip Polaczek, Krzysztof Skibiszewski, Filip Szymajda, Roma Vechoryk, Michał Wawrzyniak

Opiekunowie:

Krzysztof Ciastoń

Piotr Tadajewski